FGG.0B.304.CLAD32Z
DigiKeys produktnummer
1124-FGG.0B.304.CLAD32Z-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FGG.0B.304.CLAD32Z
Beskrivelse
Circular Metal
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
4 Flerpolet rundkontakt Plugg, Hannpinner Loddekopp
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FGG.0B.304.CLAD32Z Modeller
Kategori
Kappeoverflate
Krom
Antall posisjoner
4
Skjerming
Mantelstørrelse - innsats
304
Nominell strøm (AMP)
7A
Kabelåpning
0,087" – 0,126" (2,20mm – 3,20mm)
Terminaler
Loddekopp
Driftstemperatur
-55°C – 250°C