Bilde for FGG.0B.303.CYCD52Z er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
FGG.0B.303.CYCD52Z
DigiKeys produktnummer
FGG.0B.303.CYCD52Z-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FGG.0B.303.CYCD52Z
Beskrivelse
CONN PLUG MALE 3POS GOLD CRIMP
Detaljert beskrivelse
3 Flerpolet rundkontakt Plugg, Hannpinner Klemforbindelse
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FGG.0B.303.CYCD52Z Modeller
Antall posisjoner
3
Nominell strøm (AMP)
8A
Mantelstørrelse - innsats
303
Kabelåpning
0,165" – 0,205" (4,20mm – 5,20mm)
Driftstemperatur
-55°C – 250°C