Bilde for FGG.00.304.CYCD27Z er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
FGG.00.304.CYCD27Z
DigiKeys produktnummer
FGG.00.304.CYCD27Z-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FGG.00.304.CYCD27Z
Beskrivelse
CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP
Detaljert beskrivelse
4 Flerpolet rundkontakt Plugg, Hannpinner Klemforbindelse
EDA-/CAD-modeller
FGG.00.304.CYCD27Z Modeller
Antall posisjoner
4
Nominell strøm (AMP)
2A
Mantelstørrelse - innsats
304
Kabelåpning
0,087" – 0,106" (2,20mm – 2,70mm)
Driftstemperatur
-55°C – 250°C