FGG.00.304.CLAD22
DigiKeys produktnummer
FGG.00.304.CLAD22-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FGG.00.304.CLAD22
Beskrivelse
CONN PLUG MALE 4P GOLD SLDR CUP
Detaljert beskrivelse
4 Flerpolet rundkontakt Plugg, Hannpinner Loddekopp
EDA-/CAD-modeller
FGG.00.304.CLAD22 Modeller
Antall posisjoner
4
Nominell strøm (AMP)
2A
Mantelstørrelse - innsats
304
Kabelåpning
0,055" – 0,087" (1,40mm – 2,20mm)
Driftstemperatur
-55°C – 250°C