Bilde for FGG.00.304.CLAD17Z er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
FGG.00.304.CLAD17Z
DigiKeys produktnummer
FGG.00.304.CLAD17Z-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FGG.00.304.CLAD17Z
Beskrivelse
CONN PLUG MALE 4P GOLD SLDR CUP
Detaljert beskrivelse
4 Flerpolet rundkontakt Plugg, Hannpinner Loddekopp
Antall posisjoner
4
Nominell strøm (AMP)
2A
Mantelstørrelse - innsats
304
Kabelåpning
0,067" (1,70mm)
Driftstemperatur
-55°C – 250°C