Bilde for FGG.00.303.CYCD35Z er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
FGG.00.303.CYCD35Z
DigiKeys produktnummer
FGG.00.303.CYCD35Z-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FGG.00.303.CYCD35Z
Beskrivelse
CONN PLUG MALE 3POS GOLD CRIMP
Detaljert beskrivelse
3 Flerpolet rundkontakt Plugg, Hannpinner Klemforbindelse
EDA-/CAD-modeller
FGG.00.303.CYCD35Z Modeller
Antall posisjoner
3
Nominell strøm (AMP)
3A
Mantelstørrelse - innsats
303
Kabelåpning
0,106" – 0,138" (2,70mm – 3,50mm)
Driftstemperatur
-55°C – 250°C