Bilde for FGG.00.303.CLAD22Z er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
FGG.00.303.CLAD22Z
DigiKeys produktnummer
FGG.00.303.CLAD22Z-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FGG.00.303.CLAD22Z
Beskrivelse
CONN PLUG MALE 3P GOLD SLDR CUP
Detaljert beskrivelse
3 Flerpolet rundkontakt Plugg, Hannpinner Loddekopp
EDA-/CAD-modeller
FGG.00.303.CLAD22Z Modeller
Antall posisjoner
3
Nominell strøm (AMP)
3A
Mantelstørrelse - innsats
303
Kabelåpning
0,055" – 0,087" (1,40mm – 2,20mm)
Driftstemperatur
-55°C – 250°C