FGA.0B.305.CLAD52Z
DigiKeys produktnummer
FGA.0B.305.CLAD52Z-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FGA.0B.305.CLAD52Z
Beskrivelse
CONN PLUG MALE 5P GOLD SLDR CUP
Detaljert beskrivelse
5 Flerpolet rundkontakt Plugg, Hannpinner Loddekopp
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FGA.0B.305.CLAD52Z Modeller
Kategori
Kontaktoverflate - paring
Gull
Produsent
Farge
Sølv
Serie
IP-systemet (kapslingsgrad)
IP50 - støvbeskyttet
Emballasje
Bulk
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Delestatus
Aktiv
Funksjoner
Kontakthus
Kontakttype
Skjerming
Antall posisjoner
5
Nominell strøm (AMP)
6,5A
Mantelstørrelse - innsats
305
Kabelåpning
0,165" – 0,205" (4,20mm – 5,20mm)
Monteringstype
Fritthengende (i linje)
Driftstemperatur
-55°C – 250°C