Bilde for FFG.1B.308.CLAD52Z er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
FFG.1B.308.CLAD52Z
DigiKeys produktnummer
FFG.1B.308.CLAD52Z-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FFG.1B.308.CLAD52Z
Beskrivelse
CONN PLUG MALE 8P GOLD SLDR CUP
Detaljert beskrivelse
8 Flerpolet rundkontakt Plugg, Hannpinner Loddekopp
Antall posisjoner
8
Nominell strøm (AMP)
5A
Mantelstørrelse - innsats
308
Kabelåpning
0,165" – 0,205" (4,20mm – 5,20mm)
Driftstemperatur
-55°C – 250°C