Bilde for FFG.0B.307.CLAD52 er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
FFG.0B.307.CLAD52
DigiKeys produktnummer
FFG.0B.307.CLAD52-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FFG.0B.307.CLAD52
Beskrivelse
CONN PLUG MALE 7P GOLD SLDR CUP
Detaljert beskrivelse
7 Flerpolet rundkontakt Plugg, Hannpinner Loddekopp
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FFG.0B.307.CLAD52 Modeller
Antall posisjoner
7
Nominell strøm (AMP)
2,5A
Mantelstørrelse - innsats
307
Kabelåpning
0,165" – 0,205" (4,20mm – 5,20mm)
Driftstemperatur
-55°C – 250°C