FFG.0B.305.CLAD42Z
DigiKeys produktnummer
FFG.0B.305.CLAD42Z-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FFG.0B.305.CLAD42Z
Beskrivelse
CONN PLUG MALE 5P GOLD SLDR CUP
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
5 Flerpolet rundkontakt Plugg, Hannpinner Loddekopp
Kategori
Kontaktoverflate - paring
Gull
Produsent
Farge
Sølv
Serie
IP-systemet (kapslingsgrad)
IP50 - støvbeskyttet
Emballasje
Bulk
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Delestatus
Aktiv
Funksjoner
Kontakthus
Kontakttype
Skjerming
Antall posisjoner
5
Nominell strøm (AMP)
6,5A
Mantelstørrelse - innsats
305
Kabelåpning
0,126" – 0,165" (3,20mm – 4,20mm)
Monteringstype
Fritthengende (i linje)
Driftstemperatur
-55°C – 250°C