HO 25-NP/SP33-1000
DigiKeys produktnummer
398-1146-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
HO 25-NP/SP33-1000
Beskrivelse
CURRENT SENSOR HE/OL 25A
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Strømsensorer 25A 1 kanaler Hall-effekt, Åpen sløyfe Toveis Modul
Kategori
Frekvens
DC – 250kHz
Produsent
Linearitet
±0,5%
Serie
Nøyaktighet
±1%
Emballasje
Brett
Forsyningsspenning
3,3V
Delestatus
Aktiv
Responstid
3,5µs
For måling
AC/DC
Strøm - forsyning (maks)
25mA
Sensortype
Driftstemperatur
-40°C – 105°C