HO 15-NSM/SP33-1000
DigiKeys produktnummer
398-1151-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
HO 15-NSM/SP33-1000
Beskrivelse
CURRENT SENSOR HE/OL 15A
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Strømsensorer 15A 1 kanaler Hall-effekt, Åpen sløyfe Toveis Modul
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
HO 15-NSM/SP33-1000 Modeller
Kategori
Frekvens
DC – 250kHz
Produsent
Linearitet
±0,5%
Serie
Nøyaktighet
±1%
Emballasje
Brett
Forsyningsspenning
3,3V
Delestatus
Utdatert
Responstid
3,5µs
For måling
AC/DC
Strøm - forsyning (maks)
25mA
Sensortype
Driftstemperatur
-40°C – 105°C