TFDL3006
DigiKeys produktnummer
5073-TFDL3006-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
TFDL3006
Beskrivelse
C6 SFTP 4PR/26 STR LSZ RED 1K
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
8 (4 par, snodd) Leder Flerpar, Cat6 Kabel Rød 26 AWG Folie, Flette 1000,0' (304,8m)
Kategori
Mantel (isolering) diameter
0,260" (6,60mm)
Produsent
Skjermtype
Folie, Flette
Serie
Lengde
1000,0' (304,8m)
Emballasje
Bulk
Mantelfarge
Rød
Delestatus
Aktiv
Spenning (V)
1.5 kV
Kabeltype
Driftstemperatur
-20°C – 75°C
Antall ledere
8 (4 par, snodd)
Mantel (isolering) tykkelse
0,0300" (0,762mm)
Trådtykkelse
Lederisolering
Polyetylen (PE)
Leder, tvunnet
7/34
Skjermmateriale
Aluminium; kobber, fortinnet
Ledermateriale
Kobber, Fortinnet
Skjermdekning
100%, 80%