SDG400XS
DigiKeys produktnummer
5073-SDG400XS-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SDG400XS
Beskrivelse
JACK SCR KIT .40""X.16""
Produsentens standard leveringstid
19 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Skruelåssokkel For D-Sub-kontakter
Kategori
Til bruk med/relaterte produkter
D-Sub-kontakter
Produsent
L-com
Funksjoner
Monteringstilbehør inkludert
Serie
Lengde - gjenget del under hodet
0,350" (8,90mm)
Emballasje
Pose
Lengde - under hodet
0,400" (10,16mm)