W3F35X8W01-H300D3B0C
DigiKeys produktnummer
478-W3F35X8W01-H300D3B0C-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
W3F35X8W01-H300D3B0C
Detaljert beskrivelse
2,44GHz, 5,5GHz Bluetooth, M2M, Wi-Fi, WLAN, ZigBee™ Flat patch RF-antenner 2,4GHz – 2,48GHz, 5,15GHz – 5,85GHz 2,3dBi, 5dBi MHF4 Lim
Funksjoner
Kabel - 300mm
Frekvensgruppe
UHF (2GHz – 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Frekvens (midten/bånd)
2,44GHz, 5,5GHz
Høyde (maks)
0,004" (0,10mm)
Frekvensområde
2,4GHz – 2,48GHz, 5,15GHz – 5,85GHz