NOSA106M006R2000 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | NOSA106M006R2000 |
Beskrivelse | CAP NIOB OXID 10UF 20% 6.3V 1206 |
Produsentens standard leveringstid | 17 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 10 µF Niobiumoksidkondensatorer 6.3 V 1206 (3216 metrisk) 2 Ohms |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | NOSA106M006R2000 Modeller |
Kategori | Avledningsfaktor 0,06 |
Produsent KYOCERA AVX | Monteringstype Overflatemontering |
Serie | Kapsling 1206 (3216 metrisk) |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Produsentens størrelseskode A |
Delestatus Aktiv | Høyde - sittende (maks) 0,071" (1,80mm) |
Kapasitans 10 µF | Funksjoner Lav ESR |
Toleranse ±20% | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Nominell spenning 6.3 V | Leverandørens enhetsforpakning 1206 (3216 metrisk) |
ESR (Equivalent Series Resistance) 2 Ohms | Størrelse/dimensjon 0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm) |