MC2520Z24.5760C19XSH
DigiKeys produktnummer
478-MC2520Z24.5760C19XSHTR-ND - Tape og spole (TR)
478-MC2520Z24.5760C19XSHCT-ND - Båndavsnitt (CT)
478-MC2520Z24.5760C19XSHDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MC2520Z24.5760C19XSH
Beskrivelse
XTAL OSC XO 24.5760MHZ CMOS SMD
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
24.576 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,71V – 3,63V Standby (slå av) 4-SMD, ingen ledning
Kategori
Forsyningsspenning
1,71V – 3,63V
Produsent
Frekvensstabilitet
±30ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Strøm - forsyning (maks)
7,3mA
Delestatus
Aktiv
Klassifiseringer
AEC-Q200
Baseresonator
Monteringstype
Overflatemontering
Type
Kapsling
4-SMD, ingen ledning
Frekvens
Størrelse/dimensjon
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Funksjon
Standby (slå av)
Høyde - sittende (maks)
0,031" (0,80mm)