MC2520Z24.5760C19XSH | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | MC2520Z24.5760C19XSH |
Beskrivelse | XTAL OSC XO 24.5760MHZ CMOS SMD |
Produsentens standard leveringstid | 18 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 24.576 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,71V – 3,63V Standby (slå av) 4-SMD, ingen ledning |
Datablad | Datablad |
Kategori | Forsyningsspenning 1,71V – 3,63V |
Produsent | Frekvensstabilitet ±30ppm |
Serie | Driftstemperatur -40°C – 125°C |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Strøm - forsyning (maks) 7,3mA |
Delestatus Aktiv | Klassifiseringer AEC-Q200 |
Baseresonator | Monteringstype Overflatemontering |
Type | Kapsling 4-SMD, ingen ledning |
Frekvens | Størrelse/dimensjon 0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm) |
Funksjon Standby (slå av) | Høyde - sittende (maks) 0,031" (0,80mm) |