LMLP07A7M6R8DTAS
DigiKeys produktnummer
478-LMLP07A7M6R8DTASTR-ND - Tape og spole (TR)
478-LMLP07A7M6R8DTASCT-ND - Båndavsnitt (CT)
478-LMLP07A7M6R8DTASDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LMLP07A7M6R8DTAS
Beskrivelse
FIXED IND 6.8UH 4.5A 60 MOHM SMD
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
6.8 µH Skjermet Induktor 4.5 A 60mOhm maks Ikke standard
Kategori
Strøm - metning (Isat)
6,5A
Produsent
Skjerming
Skjermet
Serie
DC-motstand (DCR)
60mOhm maks
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Delestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Materiale - kjerne
Monteringstype
Overflatemontering
Induktans
Kapsling
Ikke standard
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,287" L x 0,260" B (7,30mm x 6,60mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,118" (3,00mm)