LD055C104KAX2A\500
DigiKeys produktnummer
478-LD055C104KAX2A\500TR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
LD055C104KAX2A\500
Beskrivelse
LD SERIES
Detaljert beskrivelse
0.1 µF ±10% 50V Keramikkkondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,049" B (2,01mm x 1,25mm)
Toleranse
±10%
Tykkelse (maks)
0,037" (0,94mm)