LD055C104KAB2A
DigiKeys produktnummer
478-4931-2-ND - Tape og spole (TR)
478-4931-1-ND - Båndavsnitt (CT)
478-4931-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LD055C104KAB2A
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805
Detaljert beskrivelse
0.1 µF ±10% 50V Keramikkkondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LD055C104KAB2A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,049" B (2,01mm x 1,25mm)
Toleranse
±10%
Tykkelse (maks)
0,037" (0,94mm)