LD055C104JAB2A
DigiKeys produktnummer
478-10963-2-ND - Tape og spole (TR)
478-10963-1-ND - Båndavsnitt (CT)
478-10963-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LD055C104JAB2A
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
0.1 µF ±5% 50V Keramikkkondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LD055C104JAB2A Modeller
Kategori
Temperaturkoeffisient
Produsent
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Bruksområder
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Delestatus
Aktiv
Kapsling
0805 (2012 metrisk)
Kapasitans
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,049" B (2,01mm x 1,25mm)
Toleranse
±5%
Tykkelse (maks)
0,037" (0,94mm)