LD051C104JAB2A er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
0.1 µF ±5% 100V Keramikkkondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
LD051C104JAB2A
DigiKeys produktnummer
478-LD051C104JAB2ATR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
LD051C104JAB2A
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 100V X7R 0805
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Datablad
EDA-/CAD-modeller
LD051C104JAB2A Modeller
Kategori
Temperaturkoeffisient
Produsent
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Bruksområder
Emballasje
Tape og spole (TR)
Monteringstype
Delestatus
Aktiv
Kapsling
0805 (2012 metrisk)
Kapasitans
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,049" B (2,01mm x 1,25mm)
Toleranse
±5%
Tykkelse (maks)
0,055" (1,40mm)