KGM21NR71H104JM
DigiKeys produktnummer
478-KGM21NR71H104JMTR-ND - Tape og spole (TR)
478-KGM21NR71H104JMCT-ND - Båndavsnitt (CT)
478-KGM21NR71H104JMDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
KGM21NR71H104JM
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
0.1 µF ±5% 50V Keramikkkondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
KGM21NR71H104JM Modeller
Kategori
Temperaturkoeffisient
Produsent
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Bruksområder
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Delestatus
Aktiv
Kapsling
0805 (2012 metrisk)
Kapasitans
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,049" B (2,01mm x 1,25mm)
Toleranse
±5%
Tykkelse (maks)
0,039" (1,00mm)