KGM15ACG1H102JT
DigiKeys produktnummer
478-KGM15ACG1H102JTTR-ND - Tape og spole (TR)
478-KGM15ACG1H102JTCT-ND - Båndavsnitt (CT)
478-KGM15ACG1H102JTDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
KGM15ACG1H102JT
Beskrivelse
CAP CER 1000PF 50V C0G/NP0 0603
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
1000 pF ±5% 50V Keramikkkondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
KGM15ACG1H102JT Modeller
Kategori
Temperaturkoeffisient
Produsent
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Bruksområder
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Delestatus
Aktiv
Kapsling
0603 (1608 metrisk)
Kapasitans
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,032" B (1,60mm x 0,81mm)
Toleranse
±5%
Tykkelse (maks)
0,035" (0,90mm)