KC2520K20.0000C1GE00
DigiKeys produktnummer
478-KC2520K20.0000C1GE00TR-ND - Tape og spole (TR)
478-KC2520K20.0000C1GE00CT-ND - Båndavsnitt (CT)
478-KC2520K20.0000C1GE00DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
KC2520K20.0000C1GE00
Beskrivelse
XTAL OSC XO 20.0000MHZ CMOS SMD
Produsentens standard leveringstid
32 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
20 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,6V – 3,63V Standby (slå av) 4-SMD, ingen ledning
Kategori
Forsyningsspenning
1,6V – 3,63V
Produsent
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Strøm - forsyning (maks)
6mA
Størrelse/dimensjon
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Frekvens
Høyde - sittende (maks)
0,031" (0,80mm)