KAS21KR72A473KU
DigiKeys produktnummer
478-KAS21KR72A473KUTR-ND - Tape og spole (TR)
478-KAS21KR72A473KUCT-ND - Båndavsnitt (CT)
478-KAS21KR72A473KUDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
KAS21KR72A473KU
Beskrivelse
CAP CER 0.047UF 100V X7R 0805
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
0.047 µF ±10% 100V Keramikkkondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
KAS21KR72A473KU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Kapsling
0805 (2012 metrisk)
Toleranse
±10%
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,049" B (2,01mm x 1,25mm)
Nominell spenning
Tykkelse (maks)
0,037" (0,94mm)