KAS21KR71E104KU | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | KAS21KR71E104KU |
Beskrivelse | CAP CER 0.1UF 25V X7R 0805 |
Produsentens standard leveringstid | 14 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 0.1 µF ±10% 25V Keramikkkondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | KAS21KR71E104KU Modeller |
Kategori | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Delestatus Aktiv | Monteringstype |
Kapasitans | Kapsling 0805 (2012 metrisk) |
Toleranse ±10% | Størrelse/dimensjon 0,079" L x 0,049" B (2,01mm x 1,25mm) |
Nominell spenning | Tykkelse (maks) 0,037" (0,94mm) |