AP031C103KQT2A
DigiKeys produktnummer
AP031C103KQT2A-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
AP031C103KQT2A
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 100V X7R 0603
Produsentens standard leveringstid
32 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10000 pF ±10% 100V Keramikkkondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
AP031C103KQT2A Modeller
Kategori
Temperaturkoeffisient
Produsent
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Klassifiseringer
COTS
Emballasje
Bulk
Bruksområder
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapasitans
Kapsling
0603 (1608 metrisk)
Toleranse
±10%
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,032" B (1,60mm x 0,81mm)
Nominell spenning
Tykkelse (maks)
0,035" (0,90mm)