9001815F0-AA10L0100
DigiKeys produktnummer
478-9001815F0-AA10L0100-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
9001815F0-AA10L0100
Beskrivelse
5G/4G FPC ANTENNA, GROUND INDEPE
Produsentens standard leveringstid
9 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
788,5MHz, 2,052GHz, 3,6GHz, 5,5GHz IoT, LoRa, LPWA, LTE, M2M, Sigfox Flat patch RF-antenner 617MHz – 960MHz, 1,415GHz – 2,69GHz, 3,4GHz – 3,8GHz, 5,15GHz – 5,85GHz 1,5dBi, 4,65dBi, 3,84dBi, 4,81dBi U.FL Lim
Kategori
Antal ringer
4
Produsent
KYOCERA AVX
VSWR
Emballasje
Bulk
Forsterker
1,5dBi, 4,65dBi, 3,84dBi, 4,81dBi
Delestatus
Aktiv
Effekt - maks
2 W
RF-familie/standard
Mobiltelefon, Generell ISM
Funksjoner
Kabel - 100mm
Frekvensgruppe
Bredt bånd
Terminaler
U.FL
Frekvens (midten/bånd)
788,5MHz, 2,052GHz, 3,6GHz, 5,5GHz
Monteringstype
Lim
Frekvensområde
617MHz – 960MHz, 1,415GHz – 2,69GHz, 3,4GHz – 3,8GHz, 5,15GHz – 5,85GHz
Høyde (maks)
0,008" (0,20mm)