600S101KT250XT4K
DigiKeys produktnummer
478-600S101KT250XT4KTR-ND - Tape og spole (TR)
478-600S101KT250XT4KCT-ND - Båndavsnitt (CT)
478-600S101KT250XT4KDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
600S101KT250XT4K
Beskrivelse
CAP CER 100PF 250V NP0 0603
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
100 pF ±10% 250V Keramikkkondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
600S101KT250XT4K Modeller
Kategori
Temperaturkoeffisient
Produsent
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funksjoner
Høy Q, Lavt tap, Ultralav ESR
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Bruksområder
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapasitans
Kapsling
0603 (1608 metrisk)
Toleranse
±10%
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,032" B (1,60mm x 0,81mm)
Nominell spenning
Tykkelse (maks)
0,035" (0,89mm)