2225PC125KAT1A
DigiKeys produktnummer
478-3994-2-ND - Tape og spole (TR)
478-3994-1-ND - Båndavsnitt (CT)
478-3994-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
2225PC125KAT1A
Beskrivelse
CAP CER 1.2UF 250V X7R 2225
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
1.2 µF ±10% 250V Keramikkkondensatorer X7R 2225 (5763 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
2225PC125KAT1A Modeller
Kategori
Temperaturkoeffisient
Produsent
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Bruksområder
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapasitans
Kapsling
2225 (5763 metrisk)
Toleranse
±10%
Størrelse/dimensjon
0,225" L x 0,250" B (5,72mm x 6,35mm)
Nominell spenning
Tykkelse (maks)
0,079" (2,00mm)