12103C106K4Z2A
DigiKeys produktnummer
478-KAF32LR71E106KUTR-ND - Tape og spole (TR)
478-KAF32LR71E106KUCT-ND - Båndavsnitt (CT)
478-KAF32LR71E106KUDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
12103C106K4Z2A
Beskrivelse
CAP CER 10UF 25V X7R 1210
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10 µF ±10% 25V Keramikkkondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
12103C106K4Z2A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Produsent
Funksjoner
Myk terminering
Serie
Klassifiseringer
AEC-Q200
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Bruksområder
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapasitans
Kapsling
1210 (3225 metrisk)
Toleranse
±10%
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Nominell spenning
Tykkelse (maks)
0,110" (2,79mm)