08051C104J4T2A
DigiKeys produktnummer
478-KAM21KR72A104JUTR-ND - Tape og spole (TR)
478-KAM21KR72A104JUCT-ND - Båndavsnitt (CT)
478-KAM21KR72A104JUDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
08051C104J4T2A
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 100V X7R 0805
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
0.1 µF ±5% 100V Keramikkkondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
08051C104J4T2A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Produsent
Klassifiseringer
AEC-Q200
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Bruksområder
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapasitans
Kapsling
0805 (2012 metrisk)
Toleranse
±5%
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Nominell spenning
Tykkelse (maks)
0,055" (1,40mm)