0603YC104KAZ2A | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | 0603YC104KAZ2A |
Beskrivelse | CAP CER 0.1UF 16V X7R 0603 |
Produsentens standard leveringstid | 12 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 0.1 µF ±10% 16V Keramikkkondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | 0603YC104KAZ2A Modeller |
Kategori | Temperaturkoeffisient |
Produsent | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Serie | Funksjoner Myk terminering |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Bruksområder |
Delestatus Aktiv | Monteringstype |
Kapasitans | Kapsling 0603 (1608 metrisk) |
Toleranse ±10% | Størrelse/dimensjon 0,063" L x 0,032" B (1,60mm x 0,81mm) |
Nominell spenning | Tykkelse (maks) 0,035" (0,90mm) |