0603YC104KAZ2A
DigiKeys produktnummer
478-KGF15AR71C104KTTR-ND - Tape og spole (TR)
478-KGF15AR71C104KTCT-ND - Båndavsnitt (CT)
478-KGF15AR71C104KTDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
0603YC104KAZ2A
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 16V X7R 0603
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
0.1 µF ±10% 16V Keramikkkondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
0603YC104KAZ2A Modeller
Kategori
Temperaturkoeffisient
Produsent
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funksjoner
Myk terminering
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Bruksområder
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapasitans
Kapsling
0603 (1608 metrisk)
Toleranse
±10%
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,032" B (1,60mm x 0,81mm)
Nominell spenning
Tykkelse (maks)
0,035" (0,90mm)