06035C222KAZ2A
DigiKeys produktnummer
478-KGF15AR71H222KTTR-ND - Tape og spole (TR)
478-KGF15AR71H222KTCT-ND - Båndavsnitt (CT)
478-KGF15AR71H222KTDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
06035C222KAZ2A
Beskrivelse
CAP CER 2200PF 50V X7R 0603
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2200 pF ±10% 50V Keramikkkondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
EDA-/CAD-modeller
06035C222KAZ2A Modeller
Kategori
Temperaturkoeffisient
Produsent
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funksjoner
Myk terminering
Digi-Reel®
Bruksområder
Toleranse
±10%
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,032" B (1,60mm x 0,81mm)
Nominell spenning
Tykkelse (maks)
0,035" (0,90mm)