0402ZK220FBSTR
DigiKeys produktnummer
478-0402ZK220FBSTR-ND - Tape og spole (TR)
478-0402ZK220FBSTRCT-ND - Båndavsnitt (CT)
478-0402ZK220FBSTRDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
0402ZK220FBSTR
Beskrivelse
CAP THIN FILM 22PF 10V 0402
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
22 pF Thin Film-kondensatorer 10 V 0402 (1005 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
0402ZK220FBSTR Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Nominell spenning
10 V
Produsent
KYOCERA AVX
Monteringstype
Overflatemontering
Serie
Kapsling
0402 (1005 metrisk)
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Delestatus
Aktiv
Funksjoner
RF, Høy Q, Lavt tap
Kapasitans
22 pF
Størrelse/dimensjon
0,039" L x 0,022" B (1,00mm x 0,55mm)
Toleranse
±1%
Høyde - sittende (maks)
0,020" (0,50mm)