K88X-AD-15S-BR
DigiKeys produktnummer
2092-K88X-AD-15S-BR-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
K88X-AD-15S-BR
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
15 posisjon D-Sub Stikkontakt, Hunnkontakter tilkobling
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
K88X-AD-15S-BR Modeller
Kategori
Kappeoverflate, overflate
Stål, Forniklet
Produsent
Kontaktoverflate (finish)
Gull
Serie
Kontaktoverflate-tykkelse
Flash
Emballasje
Brett
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Delestatus
Aktiv
Nominell strøm (AMP)
2A
Kontaktstil
Funksjoner
Kortlås
Kontakttype
Stikkontakt, Hunnkontakter
Nominell spenning
30V
Antall posisjoner
Farge
Svart
Antall rader
2
Kontaktskjema
Stanset
Monteringstype
Dielektrisk materiale
Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
Mantelstørrelse, kontaktlayout
2 (DA, A)
Kontaktmateriale
Fosfor-bronse
Kontakttype
Signal
Driftstemperatur
-55°C – 105°C