K66X-E15S-N
DigiKeys produktnummer
2092-K66X-E15S-N-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
K66X-E15S-N
Beskrivelse
CONN D-SUB HD RCPT 15P R/A SLDR
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
15 posisjon D-Sub, Høy tetthet Stikkontakt, Hunnkontakter tilkobling
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
K66X-E15S-N Modeller
Kategori
Kappeoverflate, overflate
Stål, Forniklet
Produsent
Kontaktoverflate (finish)
Gull
Serie
Kontaktoverflate-tykkelse
Flash
Emballasje
Brett
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Delestatus
Aktiv
Nominell strøm (AMP)
1,5A
Kontaktstil
Bakre mellomrom
0,350" (8,89mm)
Kontakttype
Stikkontakt, Hunnkontakter
Funksjoner
Kortlås
Antall posisjoner
Nominell spenning
29VAC
Antall rader
3
Farge
Svart
Monteringstype
Dielektrisk materiale
Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
Mantelstørrelse, kontaktlayout
1 (DE, E) Høy tetthet
Kontaktmateriale
Fosfor-bronse
Kontakttype
Signal
Driftstemperatur
-55°C – 75°C