1206J0634P70BAT er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Oppgradering
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
4.7 pF ±0,1pF 63V Keramikkkondensatorer C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 metrisk)
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
1206J0634P70BAT
DigiKeys produktnummer
1206J0634P70BAT-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
1206J0634P70BAT
Beskrivelse
CAP CER 4.7PF 63V C0G/NP0 1206
Produsentens standard leveringstid
11 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
1206J0634P70BAT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Produsent
Klassifiseringer
AEC-Q200
Emballasje
Tape og spole (TR)
Bruksområder
Monteringstype
Kapasitans
Kapsling
1206 (3216 metrisk)
Toleranse
±0,1pF
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Nominell spenning
Tykkelse (maks)
0,063" (1,60mm)