WP115A10YD
DigiKeys produktnummer
754-WP115A10YD-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
WP115A10YD
Beskrivelse
3MM YELLOW LED
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Gul 588nm LED-indikasjon – frittstående 1,95V Radial
Kategori
Linsestørrelse
3mm, T-1
Produsent
Spenning - fremover (Vf) (Typ)
1,95V
Emballasje
Bulk
Strøm - test
10mA
Delestatus
Aktiv
Visningsvinkel
60°
Farge
Monteringstype
Konfigurasjon
Uavhengig
Bølgelengde - dominant
Linsefarge
Gul
Bølgelengde - topp
590nm
Linsegjennomsiktighet
Diffundert
Kapsling
Radial
Millicandela-klassifisering
Leverandørens enhetsforpakning
Linsestil
Rund med kuppelformet topp
Høyde (maks)
5,80mm