SC56-11EWA
DigiKeys produktnummer
754-1465-5-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SC56-11EWA
Beskrivelse
DISPLAY 7SEG 0.56" SGL RED 10DIP
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Visningsmoduler – LED-tegn og numerisk Rød 7-segment 1 Tegn Felles katode 2V 20mA 0,750" H x 0,500" B x 0,315" D (19,05mm x 12,70mm x 8,00mm) 10-DIP (0,600", 15,24mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SC56-11EWA Modeller
Kategori
Farge
Rød
Produsent
Kingbright
Spenning - fremover (Vf) (Typ)
2V
Emballasje
Rør
Strøm - test
20mA
Delestatus
Aktiv
Millicandela-klassifisering
6,4mcd
Antall tegn
1
Bølgelengde - topp
627nm
Størrelse/dimensjon
0,750" H x 0,500" B x 0,315" D (19,05mm x 12,70mm x 8,00mm)
Effekttap (maks)
75mW
Siffer-/alfastørrelse
0,56" (14,22mm)
Kapsling
10-DIP (0,600", 15,24mm)