SC36-11SURKWA
DigiKeys produktnummer
SC36-11SURKWA-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SC36-11SURKWA
Beskrivelse
DISPLAY 7SEG 0.36" SGL RED 10DIP
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Visningsmoduler – LED-tegn og numerisk Rød 7-segment 1 Tegn Felles katode 1,95V 20mA 0,551" H x 0,295" B x 0,335" D (14,00mm x 7,50mm x 8,50mm) 10-DIP (0,200", 5,08mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SC36-11SURKWA Modeller
Kategori
Farge
Rød
Produsent
Kingbright
Spenning - fremover (Vf) (Typ)
1,95V
Emballasje
Rør
Strøm - test
20mA
Delestatus
Aktiv
Millicandela-klassifisering
28mcd
Antall tegn
1
Bølgelengde - topp
645nm
Størrelse/dimensjon
0,551" H x 0,295" B x 0,335" D (14,00mm x 7,50mm x 8,50mm)
Effekttap (maks)
75mW
Siffer-/alfastørrelse
0,36" (9,14mm)
Kapsling
10-DIP (0,200", 5,08mm)