APT1608MGC
DigiKeys produktnummer
754-1118-2-ND - Tape og spole (TR)
754-1118-1-ND - Båndavsnitt (CT)
754-1118-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
APT1608MGC
Beskrivelse
LED GREEN CLEAR CHIP SMD
Produsentens standard leveringstid
7 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Grønn 570nm LED-indikasjon – frittstående 2,1V 0603 (1608 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
APT1608MGC Modeller
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (Typ)
2,1V
Produsent
Strøm - test
20mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Visningsvinkel
120°
Monteringstype
Farge
Bølgelengde - dominant
Konfigurasjon
Standard
Bølgelengde - topp
574nm
Linsefarge
Fargeløs
Kapsling
0603 (1608 metrisk)
Linsegjennomsiktighet
slett
Leverandørens enhetsforpakning
Millicandela-klassifisering
Størrelse/dimensjon
1,60mm L x 0,80mm B
Linsestil
Rektangel med flat overside
Høyde (maks)
0,75mm
Linsestørrelse
1,20mm x 0,80mm