APHHS1005SECK
DigiKeys produktnummer
754-1103-2-ND - Tape og spole (TR)
754-1103-1-ND - Båndavsnitt (CT)
754-1103-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
APHHS1005SECK
Beskrivelse
LED ORANGE CLEAR CHIP SMD
Detaljert beskrivelse
Oransje 601nm LED-indikasjon – frittstående 2,1V 0402 (1005 metrisk)
EDA-/CAD-modeller
APHHS1005SECK Modeller
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (Typ)
2,1V
Produsent
Strøm - test
20mA
Visningsvinkel
120°
Bølgelengde - topp
610nm
Størrelse/dimensjon
1,00mm L x 0,50mm B
Høyde (maks)
0,60mm
Linsestørrelse
0,80mm x 0,50mm