APG1005SEC/E-T
DigiKeys produktnummer
754-1812-2-ND - Tape og spole (TR)
754-1812-1-ND - Båndavsnitt (CT)
754-1812-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
APG1005SEC/E-T
Beskrivelse
LED RED CLEAR CHIP SMD
Detaljert beskrivelse
Rød 624nm LED-indikasjon – frittstående 2V 0402 (1005 metrisk)
EDA-/CAD-modeller
APG1005SEC/E-T Modeller
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (Typ)
2V
Produsent
Strøm - test
20mA
Visningsvinkel
120°
Bølgelengde - dominant
Konfigurasjon
Standard
Bølgelengde - topp
632nm
Størrelse/dimensjon
1,00mm L x 0,50mm B
Høyde (maks)
0,25mm
Linsestørrelse
0,60mm x 0,50mm