APG1005CGC-T
DigiKeys produktnummer
754-1811-2-ND - Tape og spole (TR)
754-1811-1-ND - Båndavsnitt (CT)
754-1811-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
APG1005CGC-T
Beskrivelse
LED GREEN CLEAR CHIP SMD
Produsentens standard leveringstid
7 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Grønn 571nm LED-indikasjon – frittstående 2V 0402 (1005 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
APG1005CGC-T Modeller
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (Typ)
2V
Produsent
Strøm - test
20mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Visningsvinkel
120°
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Farge
Bølgelengde - dominant
Konfigurasjon
Standard
Bølgelengde - topp
572nm
Linsefarge
Fargeløs
Kapsling
0402 (1005 metrisk)
Linsegjennomsiktighet
slett
Leverandørens enhetsforpakning
Millicandela-klassifisering
Størrelse/dimensjon
1,00mm L x 0,50mm B
Linsestil
Rektangel med flat overside
Høyde (maks)
0,25mm
Linsestørrelse
0,60mm x 0,50mm