Z0603C121BSMST
DigiKeys produktnummer
399-Z0603C121BSMSTTR-ND - Tape og spole (TR)
399-Z0603C121BSMSTCT-ND - Båndavsnitt (CT)
Produsent
Produsentens produktnummer
Z0603C121BSMST
Beskrivelse
FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
120 Ohms @ 100 MHz 1 Signallinje Ferritkuler og -brikker 0603 (1608 metrisk) 350mA 200mOhm
Kategori
Nominell strøm (maks)
350mA
Produsent
KEMET
DC-motstand (DCR) (maks)
200mOhm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Kapsling
0603 (1608 metrisk)
Delestatus
Utdatert
Monteringstype
Overflatemontering
Filtertype
Signallinje
Høyde (maks)
0,037" (0,95mm)
Antall linjer
1
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Impedans ved frekvens
120 Ohms @ 100 MHz